Avropa Liqasında gecənin bütün nəticələri

Avropa Liqası
Qrup mərhələsi, IV tur
8 noyabr

A qrupu

“Ludoqorets” (Bolqarıstan) - AEK (Kipr) - 0:0

“Bayer” (Almaniya) - “Sürix” (İsveçrə) - 1:0

Qol: Yedvaj, 60

B qrupu

“Seltik” (Şotlandiya) - “Leyptsiq” (Almaniya) - 2:1

Qollar: Tierni, 11, Edouard, 79 - Aqustin, 78

“Rusenborq” (Norveç) - “Zalsburq” (Avstriya) - 2:5

Qollar: Adegbenro, 52, Yensen, 61, - Minamino, 5, 19, 45, Qulbrandsen, 37 , Hovland, 57-ö.q.

C qrupu

“Slaviya” (Çexiya) -  “Kopenhagen” (Danimarka) - 0:0

“Bordo” (Fransa) -  “Zenit” (Rusiya) - 1:1

Qollar: Kamano, 35-p., Zabolotni ,72

D qrupu

“Fənərbaxça” (Türkiyə) -  “Anderlext” (Belçika) - 2:0

Qollar: Valbuena, 71, Frey, 74

“Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) - “Spartak" (Trnava, Slovakiya) - 3:1

Qollar: Qoyak, 22, Kadlets, 36-ö.q. , Orsic, 80, - Tanturişvili

E qrupu

“Vorskla” (Ukrayna) - “Qarabağ” (Azərbaycan) - 0:1

Qol: Araz Abdullayev, 12-p.

“Arsenal” (İngiltərə) - “Sportinq” (Portuqaliya) - 0:0

F qrupu

“Betis” (İspaniya) - “Milan” (İtaliya) - 1:1

Qollar: De Çelso,12 ,- Suso,62

“Olimpiakos” (Yunanıstan) - “Düdelanj” (Lüksemburq) - 5:1

Qollar: Torosidis, 6, Fortunis, 15,36, Xristodolopou,26 ,Koka, 70, - Sinani, 69 

G qrupu

“Spartak” (Moskva, Rusiya) - "Reyncers” (Şotlandiya) - 4:3

Qollar: Melqareyo, 22, Qoldson, 35-ö.q. Adriano, 58, Hanni, 59 - Yeryomenko, 5-ö.q, Kandelas, 27, Midlton, 41

“Rapid” (Vyana, Avstriya) - “Vilyarreal” (İspaniya) - 0:0

H qrupu

“Apollon” (Kipr) - “Ayntraxt” (Almaniya) - 2:3

Qollar: Zelaya, 71, Zelaya, 90-p. - Yoviç, 17, Haller, 55, Qaçinoviç, 58

“Latsio” (İtaliya) - “Marsel” (Fransa) - 2:1

Qollar: Parolo, 45, Korrea, 55 - Tauvin, 60

I qrupu

“Genk” (Belçika) - “Beşiktaş” (Türkiyə) - 1:1

Qollar: Berqe, 88 - Kuarejma, 16

“Malmö” (İsveç) - “Sarpsborq” (Norveç) - 1:1

Qollar: Antonsson, 67 - Mortensen, 63

J qrupu

“Akhisar” (Türkiyə) - “Sevilya” (İspaniya) - 2:3

Qollar: Vural, 58, Ayık, 78 - Nolito, 12, Muriel, 38, Baneqa, 87-p. 

“Krasnodar” (Rusiya) - “Standard” (Belçika) - 2:1

Qollar: Süleymanov, 79, Vanderson, 82 - Qonzales,19

K qrupu

“Astana” (Qazaxıstan) - “Yablonets” (Çexiya) - 2:1

Qollar: Enrike, 18, Postnikov, 88 - Maevski, 40-ö.q.

“Dinamo” (Kiyev, Ukrayna) -  “Renn” (Fransa) - 3:1

Qollar: Verbiç, 12, Nikolenko, 68, Şaparenko, 72 - Siebatçeu,89

L qrupu

BATE (Belarus) - “Çelsi” (İngiltərə) - 0:1

Qol: Jiru, 52

“Vidi” (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan) - 1:0

Qol: Milanov, 50